
Cultuur- en ontmoetingscentrum Kreek organiseert met het Huis van Renkum deze speciale editie van het inmiddels gerenommeerde evenement: op zaterdag 15 april in het Huis van Renkum, Europalaan 11 in Renkum van 13:00 tot 16:00 kan je met ongeveer alles terecht:
Je keukenkruk waarvan de poot los zit, het strijkijzer wat koud blijft, de scheur in je fijnste broek of je vastgelopen computer … met al je familiefoto’s erop, ook met vragen over jouw (huis)dier kun je terecht.
Dit maal zit er ook een ervaren houtbewerker. Mocht je houtreparaties hebben, kom gerust langs want deze repairder is liever aan het werk dan dat hij met z’n handjes over elkaar moet zitten wachten.
Op het Repair Café in de gemeente Renkum kan je meemaken dat repareren leuk is, en vaak verrassend eenvoudig. Ervaren Repairders -jong en oud- zitten klaar om samen, gratis (een vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd) alle mogelijke reparaties te verrichten. Kom het proberen!